NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Strona główna Usługi Gigapanoramy

Gigapanoramy

Możliwości jutra teraz dostępne dla klientów 2M SYSTEM! Większa dokładność, lepsza jakość, podwojona precyzja - tego możesz właśnie oczekiwać od naszych Gigapanoram.

Gigapanoramy to absolutnie innowacyjne projekty, których realizacja możliwa jest dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii komputerowych, wysokiej jakości sprzętu oraz pasji i doświadczenia fotografów.

2M SYSTEM proponuje Państwu prawdopodobnie najlepsze gigapanoramy na rynku. Jesteśmy liderem w tego typu projektach i do chwili obecnej zrealizowaliśmy ich już dziesiątki. Satysfakcja, która wyrażona jest w referencjach naszych Klientów stanowi najlepszy dowód na to, że 2M SYSTEM proponuje Państwu naprawdę wyjątkową usługę.

Czym jest gigapanorama ?

Gigapanorama to nietypowa forma fotografii, która składa się z setek lub nawet tysięcy zdjęć wykonanych przy pomocy teleobiektywu i konwerterów optycznych oraz specjalnej głowicy do przygotowywania gigapanoram. Każde wykonane w ten sposób zdjęcie poddawane jest zaawansowanej obróbce cyfrowej, a następnie generowane do gotowego pliku gigapanoramy. Ten z kolei poddawany jest kolejnym zabiegom, które mają na celu poprawienie wizualnego efektu.

 

Retusz wykonywany jest na serwerach MAC PRO, które posiadają 12 rdzeni i obsługują 32GB pamięci RAM. Tak zaawansowany technologicznie sprzęt jest niezbędny ponieważ niektóre pliki gigapanoram posiadają wielkość nawet do 1TB.

Odpowiednio przygotowane i obrobione pliki są generowane do postaci multimedialnej i publikowane na stronie www lub też przekazywane Klientowi w postaci pliku graficznego, który może zostać wydrukowany jako baner w jakości fotograficznej, którego szerokość dochodzi nawet do kilkunastu metrów.

Tego typu kreacja może zostać wykorzystana np. w urzędzie miasta jako fototapeta z widokami okolicy umieszczona na korytarzu.

Dlaczego nasze Gigapanoramy przewyższają projekty konkurencji

Dla nas liczy się przede wszystkim jakość. Nie bierzemy udział w "licytacjach na gigapiksele" ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że droga do doskonałej ostrości i precyzji nie tędy wiedzie.

Korzystamy z obiektywów ZEISS, których parametry optyczne są obecnie nie do przebicia. Dzięki temu właśnie uzyskujemy tak doskonałe nasycenie i odwzorowanie barw, jasność i kontrast. Porównując nasze gigapanoramy z konkurencją różnica widoczna jest gołym okiem.

2M SYSTEM proponuje Państwu gigapanoramy zawierające od 1 do 40Gpx (miliardów pikseli). Czas oraz koszt ich wykonania uzależniony jest właśnie m.in. od ilości pikseli.

 

Dla kogo gigapanorama ?

Tego typu usługę proponujemy przede wszystkim miastom oraz gminom. Dzięki niej mogą one bowiem skutecznie promować się nie tylko wśród mieszkańców ale także inwestorów i tym samym zwiększać swoje szanse rozwojowe.

Gigapanorama może zostać wykonana z dowolnego punktu widokowego i stanowić dokładne odwzorowanie danej przestrzeni. Nasze gigapanoramy są w stanie ukazać nawet tak niewielkie detale jak kwiaty w oknach. To niesamowite ale możliwe do zrealizowania!

Gigapanorama to także świetny sposób na przedstawienie w dużej rozdzielczości wnętrza obiektu, obrazu czy też sposób na wykonanie cyfrowej reprodukcji dzieła, na której widać każde pociągnięcie pędzla malarza.

Dzięki nim możliwe jest także uwiecznienie ołtarzów oraz zabytków. Zachowanie dużej dokładności pozwala wręcz ujrzeć fakturę materiału, z którego zostały one wykonane.

ILE TO KOSZTUJE?

wyceń gigapanoramę

Już dziś zapraszamy do lepszego poznania naszych gigapanoram! W razie jakichkolwiek pytań lub też wątpliwości zawsze służymy Państwu swoją pomocą.

 

ZREALIZOWANE GIGAPANORAMY